![](/cichen19/50994982_764690503917716_5673315772659662848_n.jpg)
Відповідно до листа Департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА від 30 січня 2019 року №14-76/о/19 "Щодо відзначення 90-річчя створення ОУН" 1 лютого у школах району було проведено флешмоби «Слова незламних» з нагоди 90-річчя створення ОУН.
Учасники заходу читали тексти та вислови лідерів ОУН. Завершився флешмоб спільним виконанням Гімну Українських націоналістів "Зродились ми великої години".
З нагоди ювілейної дати у школах проведено бесіди на уроках гуманітарного циклу та виховні години про створення ОУН, офомлено інформаційні стенди, присвячені 90- річчю створення ОУН, оформлено книжкові виставки «В боротьбі за Україну» (Орховицька СЗШ І-ІІ ступенів), проведено годину спілкування «ОУН: шляхом звитяги і служіння», перегляд та обговорення фільму «Хто такий Степан Бандера» (Кульчицький НВК), годину спілкування на тему «Слава героям воїнам УПА.С.Бандера – борець за волю України» (школа-гімназія с.Михайлевичі), годину спілкування «Зродились ми великої години» (Дубрівська СЗШ І-ІІ ступенів), конференцію «Роль Степана Бандери в боротьбі за свободу та незалежність України» (Городищенський НВК), урок історії для учнів 5-9 класів, присвячений 90-річчю ОУН «Степан Бандера-видатна постать у творенні української нації» (Вощанцівський НВК).
![](/cichen19/51362333_2243957632528629_6726249356283871232_n.jpg)
![](/cichen19/51732387_530526440690414_5125153052336062464_n.jpg)
![](/cichen19/51484538_240101920209331_6614211359091458048_n.jpg)
![](/cichen19/50914150_1464719076996551_1909536897818951680_n.jpg)
![](/cichen19/51447764_2301381839874945_8102246965414199296_n.jpg)
![](/cichen19/51316380_759383821112324_1853196358643613696_n.jpg)
![](/cichen19/IMG_9769.jpg)
![](/cichen19/01_02_19_2.jpg)
![](/cichen19/mceclip0.png)
![](/cichen19/strilkovichi_ounjpg.jpg)
![](/cichen19/51573082_2357230657641608_6596343410376835072_n.jpg)
![](/cichen19/51283529_356498961602473_69231119010103296_n.jpg)
|