|
|
КАЛЕНДАР |
|
![](http://rvo-sambir.ucoz.ua/mon.jpg)
|
Головна » 2019 » Лютий » 19
![](/lutyj19/IMG_3899.jpg)
В книзі життя нашої Батьківщини багато чудових сторінок. І багато трагічних. Метою проведеного у Ралівському закладі дошкільної освіти заходу було вшанувати пам`ять героїв Небесної Сотні, які загинули на Майдані під час Революції Гідності, прищепити любов до Батьківщини; розвинути бажання стати гідними громадянами нашої України. Саме під таким гаслом працювали вихователь старшої групи Пріць Л.Я. і студентка педколеджу Олена Курник.
...
Читати далі »
Переглядів:
418
|
Додав:
Zoriana_S)
|
Дата:
19.02.2019
|
| |
|
|