![](/veresen/42694328_177516829811527_3848844370040061952_n.jpg)
28 вересня на базі Нагірненської СЗШ І-ІІІ ступенів відбувся педагогічний турнір «Серце, віддане дітям» з педагогами-організаторами, приурочений 100-річчю від дня народження В. Сухомлинського.
Захід розпочався з виступу школярів, які підготували інформацію з життя відомого педагога, презентацію про його творчу спадщину.
Учасники турніру під час виконання завдань охопили багатогранну інноваційну діяльність великого педагога-новатора.
У заході взяли участь методисти Наталія Шубеляк та Галина Груца, які зазначили, що методичні знахідки В.Сухомлинського щодо формування творчої особистості школяра є актуальними і сьогодні.
Учасники заходу ділилися враженнями, збагатилися позитивними емоціями та утвердилися в рішенні активніше використовувати ідеї Сухомлинського у своїй повсякденній праці.
![](/veresen/42730811_956981264510861_4143622449604329472_n.jpg) ![](/veresen/42781533_857739677683681_441430060008734720_n.jpg)
![](/veresen/42683482_1698761550249437_6891234576430006272_n.jpg)
|