|
|
КАЛЕНДАР |
|
![](http://rvo-sambir.ucoz.ua/mon.jpg)
|
Головна » 2018 » Вересень » 03
![](/serpen2018/IMG_20180903_100053.jpg)
У школах району урочисто розпочався 2018-2019 навчальний рік. Після традиційних святкових лінійок учні взяли участь у перших уроках. На одному з таких уроків у школі-гімназії с.Ваньовичі побувала в.о. начальника відділу освіти Оксана Хула. Цього ж дня Оксана Нестерівна відвідала школи сіл Роздільне і Орховичі.
На фото: перший урок у 2 класі школи-гімназії с.Ваньовичі
...
Читати далі »
Переглядів:
427
|
Додав:
Zoriana_S)
|
Дата:
03.09.2018
|
| |
|
|