|
|
КАЛЕНДАР |
|
![](http://rvo-sambir.ucoz.ua/mon.jpg)
|
Головна » 2018 » Січень » 25
![](/grud/4.jpg)
24 січня 2018 року заступник голови райдержадміністрації Леся Ленартович разом з головним спеціалістом відділу освіти Оксаною Хулою офіційно представили колективу Орховицької СЗШ І-ІІ ступенів нового директора Горішню Наталію Ігорівну.
Наталія Ігорівна не є новою людиною у даній школі, адже довгий час працює в ній на посаді вчителя історії. Стаж педагогічної роботи становить 19 років.
...
Читати далі »
Переглядів:
540
|
Додав:
Zoriana_S)
|
Дата:
25.01.2018
|
| |
|
|