|
|
КАЛЕНДАР |
|
![](http://rvo-sambir.ucoz.ua/mon.jpg)
|
Головна » 2017 » Лютий » 28
![](/papka7/IMG_0986.jpg)
Поруч з різноманітними формами роботи у Ралівському дошкільному навчальному закладі «Сонечко» вихователі використовують пісочну терапію як спосіб зняття внутрішньої напруги дітей.
Прості вправи в піску мають велике значення для розвитку: взаємодія з піском стабілізує емоційний стан дітей, розвиває тактильно-кінестичну чутливість дрібної моторики, сприяє створенню емоційного комфорту в групі.
...
Читати далі »
Переглядів:
571
|
Додав:
Zoriana_S)
|
Дата:
28.02.2017
|
| |
|
|