|
|
КАЛЕНДАР |
|
![](http://rvo-sambir.ucoz.ua/mon.jpg)
|
Головна » 2015 » Вересень » 26
![](/papka2/IMG_20150924_171954-1-.jpg)
24 вересня у Ралівській СЗШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка пройшли ювілейні Франкові читання. Рівно п*ять років тому на подвір*ї школи було встановлено погруддя великому Каменяреві – Івану Франку.
Організувала читання голова товариства «Просвіта» Самбірщини Олександра Сумарук. Цьогоріч у них взяли участь відомі в Україні письменники: Марія Людкевич, Тетяна Грунська зі Львова; Лідія Сорока з Лу
...
Читати далі »
Переглядів:
866
|
Додав:
Zoriana_S)
|
Дата:
26.09.2015
|
| |
|
|