|
|
КАЛЕНДАР |
|
![](http://rvo-sambir.ucoz.ua/mon.jpg)
|
Головна » 2015 » Серпень » 24
![](/papka2/20150815_120849.jpg)
Майже 10 років триває співпраця між містом Рудки на Львівщині та гміною Дембіце (Польща). В рамках цієї співпраці учні Рудківської гімназії три попередні роки поспіль відвідують своїх ровесників у цьому мальовничому польському місті.
Група з 29 гімназистів, в яку входили обдаровані та малозабезпечені діти, та 7 вчителів 11 серпня вирушила у поїздку знову. Фінансувалася вона за рахунок проекту Унії Європейської та тр
...
Читати далі »
Переглядів:
802
|
Додав:
Zoriana_S)
|
Дата:
24.08.2015
|
| |
|
|