![](/lystopad18/P1012528.jpg)
20 листопада 2018 року у Хлопчицькій СЗШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-нарада для заступників директорів з навчально-виховної та виховної роботи.
Заступники взяли участь у діловій грі з елементами тренінгу «Від творчого вчителя до творчого учня», яку провела заступник директора Хлопчицької СЗШ І-ІІІ ступенів Мусійовська М.М., яка також презентувала досвід роботи з проблеми школи «Формування ключових компетентностей особистості учня», стали активними учасниками тренінгу «Освітній простір Нової української школи», який провела методист інформаційно-методичного центру Савка З.М., відвідали театралізоване дійство за мотивами казки В.Сухомлинського «Соловей та жук», яке підготували учні 1 класу, та шкільний позакласний захід «Реквієм Небесній Сотні».
Учасники зустрічі отримали інформацію щодо особливостей проведення І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» (Шубеляк Н.В.), результатів вивчення гурткової роботи в закладах освіти, проведення районних етапів конкурсів знавців мови ім.П Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Шевченка (Яремко Н.І.).
![](/lystopad18/P1012520.jpg)
![](/lystopad18/P1012522.jpg)
![](/lystopad18/P1012524.jpg) ![](/lystopad18/P1012525.jpg)
![](/lystopad18/IMG_20181120_142636.jpg)
![](/lystopad18/46831410_209528513280404_6067161872816144384_n.jpg)
![](/lystopad18/46508270_1427408020726944_7343422090701176832_n.jpg) ![](/lystopad18/46828882_361365051334665_4965493411248340992_n.jpg)
|