|
|
КАЛЕНДАР |
|
![](http://rvo-sambir.ucoz.ua/mon.jpg)
|
Головна » 2018 » Листопад » 22 » У дитячому будинку "Рідний дім" відбувся профілактичний захід із запобігання насильству
09:38 У дитячому будинку "Рідний дім" відбувся профілактичний захід із запобігання насильству |
![](/lystopad18/46508451_263358354327867_457621227721195520_n.jpg)
19 листопада 2018 року у дитячому будинку «Рідний дім» с.Корналовичі відбувся профілактичний захід «Профілактика і запобігання насильству в сім*ї та захист прав дитини» для дітей старшого шкільного віку, який розпочав практичний психолог Янкович Г.М.
У заході активну участь взяли працівники різних служб, а саме: представник з ювенальної превенції Андрощук Г.І., начальник відділу запобігання дитячої безпритульності, бездоглядності та профілактики правопорушень серед дітей служби у справах дітей Самбірської РДА Білас Н.Б., методист Інформаційно-методичного центру відділу освіти Груца Г.Я.
На завершення заходу вихованці «Рідного дому» отримали важливу інформацію та створили плакат «Ми - проти насильства».
![](/lystopad18/46458658_534522560349153_6733724557883998208_n.jpg)
|
Переглядів: 392 |
Додав: Zoriana_S)
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|
|