![](/govten/44088655_586252238459425_2870024557392035840_n.jpg)
В суботу, 14 жовтня 2018 року, школярі району разом з керівниками гуртків туристичного напрямку Самбірського районного Центру позашкільної освіти здійснили сходження на найвищу гору Львівщини – гору Виділок, відому національно-визвольними історичними подіями, яке приурочили до Дня захисників України.
Розпочали сходження зустріччю у спортивно-туристичному комплексі «Прикарпаття» імені Кирила Осьмака у селі Сприня, де школярі послухали розповідь про створення Української Головної Визвольної Ради, Української Повстанської Армії, вшанували сучасних борців - героїв України.
У заході взяли участь в.о. начальника відділу освіти Оксана Хула, працівники Центру позашкільної освіти, інформаційно-методичного центру освіти.
![](/govten/43950521_699749887062912_260869201093197824_n.jpg)
![](/govten/foto0608.jpg)
|