|
|
КАЛЕНДАР |
|
![](http://rvo-sambir.ucoz.ua/mon.jpg)
|
Головна » 2017 » Грудень » 20 » Андріївські вечорниці у Долобівській школі
16:33 Андріївські вечорниці у Долобівській школі |
![](/gruden17/IMG_1649.jpg)
12 грудня 2017 року у Долобівській початковій школі весело та цікаво пройшли Андріївські вечорниці. Підготували їх спільно вчителі школи, учні та батьки задля ознайомлення учнів з давнім народним звичаєм, збереження народних звичаїв та обрядів. Під час святкування діти співали пісні, кусали калиту, брали участь у андріїівських ворожіннях.
![](/grud/IMG_1664.jpg) ![](/grud/IMG_1689.jpg)
|
Переглядів: 477 |
Додав: Zoriana_S)
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|
|