![](/berezen19/P1012750.jpg)
7 березня 2019 року відбулася виїзна нарада директорів. Учасники наради оглянули новий освітній простір Никловицької СЗШ І ступеня, Орховицької СЗШ І-ІІ ступенів, Вощанцівського НВК, Роздільненської СЗШ І ступеня, школи-гімназії с.Михайлевичі.
Під час наради було розглянуто та обговорено ряд питань: стан вакцинації проти кору у школах району; проблема булінгу в освітньому середовищі (головний спеціаліст Хула О.Н.), стан ведення сайтів закладів освіти, наявність фінансової звітності, рекомендації щодо їх покращення (методист Савка З.М.); розповіла про свою участь в обласній конференції про кращі практики дошкілля “Коло дитини”, яка відбулась у Львівському Палаці мистецтв 26 лютого 2019 року, завідувач Ралівського закладу дошкільної освіти Ольга Коротишева.
Провела нараду начальник відділу освіти Наталія Білас та подякувала учасникам за активну співпрацю.
![](/berezen19/P1012744.jpg) ![](/berezen19/P1012745.jpg)
![](/berezen19/P1012738.jpg)
![](/berezen19/P1012751.jpg)
![](/berezen19/P1012749.jpg)
![](/berezen19/P1012757.jpg)
![](/berezen19/P1012762.jpg)
![](/berezen19/P1012763.jpg) ![](/berezen19/P1012767.jpg)
![](/berezen19/P1012724.jpg)
![](/berezen19/P1012772.jpg)
![](/berezen19/P1012773.jpg)
|