|
|
КАЛЕНДАР |
|
![](http://rvo-sambir.ucoz.ua/mon.jpg)
|
Головна » 2018 » Грудень » 07
![](/lystopad18/47576128_550084942070575_156556540101263360_n.jpg)
Зокрема, у Новосілківському НВК 5 грудня педагог-організатор Кухмістер Л.І. організувала флешмоб "Дякую за Вашу службу", 6 грудня 2018 року вчитель захисту Вітчизни Макар В.М. провів спортивні змагання "Ми - майбутні захисники України", заступник директора Солоха М.П. підготувала з учнями відеопривітання "Хай не згасає пам'ять про героїв", в якому привітали військовослужбовців із професійним святом та подякували за мирне небо, спокій, щасливе
...
Читати далі »
Переглядів:
443
|
Додав:
Zoriana_S)
|
Дата:
07.12.2018
|
| |
|
|