|
|
КАЛЕНДАР |
|
![](http://rvo-sambir.ucoz.ua/mon.jpg)
|
Головна » 2018 » Листопад » 19
![](/lystopad18/46485628_571366443312779_1417470298671808512_n.jpg)
16.11.2018р. лідери учнівського самоврядування району взяли участь у "Яблучному фестивалі", який відбувся у школі-гімназії с.Михайлевичі. У заході взяли участь учнівські лідери з десяти закладів освіти району.
Роботу учнівського самоврядування школи-гімназії с.Михайлевичі представила Ольга Качинська - президент школи. Учасники заходу цікаво провели час, дізн
...
Читати далі »
Переглядів:
416
|
Додав:
Zoriana_S)
|
Дата:
19.11.2018
|
| |
|
|