Четвер, 09.02.2023, 08:05

Відділ освіти Самбірської РДА

МЕНЮ
ОПИТУВАННЯ
Як вам наш сайт?
Всього відповідей: 119
КАЛЕНДАР
«  Листопад 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
ПОСИЛАННЯ
Електронна реєстрація

Журнали, газети КОЛОСОК

Освітній портал

Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти



КАЛЕНДАР
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
АРХІВ


Головна » 2013 » Листопад » 18 » У районному будинку учнівської творчості відбувся конкурс-виставка "Осіння фантазія"
16:41
У районному будинку учнівської творчості відбувся конкурс-виставка "Осіння фантазія"


Активізувати творчу діяльність та кмітливість гуртківців БУТ у виявленні та виготовленні виробів з природного матеріалу, підвищити ефективність роботи з обдарованими дітьми на заняттях гуртків еколого-натуралістичного напрямку, залучити їх до мистецтва, виховати любов до  природи рідного краю – з такою метою 18 листопада на базі  районного Будинку учнівської творчості було підведено підсумки виставки-конкурсу  «Осіння фантазія».

ГуртківціЯ представляли власні або колективні роботи виконані на заняттях гуртківконкурс для гуртківців " представляли власні або колективні роботи, виконані на заняттях гуртків, в таких номінаціях:

аранжування та флористика (панно, картини, композиції з сухоцвітів та штучних квітів, плодів, насіння, шишок;

коренепластика (вироби з гілок, коріння);

художнє плетіння (ляльки-мотанки, вироби з лози, рогози, соломи та ін. природного матеріалу)

У конкурсі-виставці взяли участь 12 вихованців гуртків еколого-натуралістичного напрямку роботи. Вихованці гуртків належно підготувались до конкурсу. При визначенні переможців бралися до уваги відповідність роботи визначеним номінаціям, креативність у виконанні виробу, естетичний вигляд та захист роботи учасником конкурсу.

Після колективного обговорення членами журі було визначено переможців у кожній  номінації:

        Номінація «Аранжування»:

   І місце – Лазор Василина, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво»;

   ІІ місце – Козловська Лілія, вихованка гуртка «Дивосвіт»;

   ІІ місце – Саврун Василина, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво»;

   ІІІ місце – Пітила Ірина, вихованка гуртка «Юний квітникар»;

        Номінація «Фітодизайн»:

   І місце – Гут Тарас, вихованець гуртка «Образотворче мистецтво»;

   ІІ місце – Шурдак Марія, вихованка гуртка «Умілі руки»;

   ІІІ місце – Матвіїшин Марта, вихованка гуртка «Подорож у природу»;

       Номінація «Флористика»:

   І місце – Крецул Андрій, вихованець гуртка «Фітодизайн»;

   ІІ місце – Хімяк Ростислав, вихованець гуртка «Природа і фантазія»;

   ІІ місце – Пиндзин Тарас, вихованець гуртка «Природа і фантазія»;

   ІІІ місце – Пукайло Юлія, вихованка гуртка «Фітодизайн»

       Номінація «Художнє плетіння»:

   І місце – Сеник Вікторія, вихованка гуртка «Подорож у природу»

Усі учасники конкурсу-виставки одержали грамоти та солодкі подарунки. 

Переглядів: 627 | Додав: Zoriana_S) | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]