Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

КАЛЕНДАР
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
АРХІВ

Головна » 2014 » Травень » 13 » Школярі районної дитячо-юнацької спортивної школи взяли участь у міжнародних змаганнях з легкої атлетики, що відбулися у Польщі
10:22

1 травня  в м.Стальова Воля (Польща) проходив Відкритий чемпіонат м. Стальова Воля з легкої атлетики.

Успішно виступила команда Самбірської районної ДЮСШ. Чемпіоном в бігу на 2000м став Олег Романишин (5.32.43) , а бронзовим призером – Володимир Молінський (5.39.50). Ще одне третє місце в бігу на 400м зайняла Анастасія Бучко (59.73) Відмінно провела свій біг на 1000 м наймолодша учасниця нашої команди Вікторія Дівчур (3.05.02) та зайняла 5 місце. Хороші результати  показав також Володимир Скочиляс  в бігу на 100м (11.84) та 300м (38.24)

***

3 травня в м.Кросно  (Польща) проходив XXI вуличний біг на день конституції на дистанції 7 км.

У віковй категорії 20-30 років   І місце завоював Молінський Володимир (22.21), а ІІІ місце – Романишин Олег (22.51). Хлопці були нагороджені кубками, грамотами, преміями.

Переглядів: 553 | Додав: Zoriana_S) | Рейтинг: 0.0/0