Субота, 28.01.2023, 21:51

Відділ освіти Самбірської РДА

МЕНЮ
ОПИТУВАННЯ
Як вам наш сайт?
Всього відповідей: 119
КАЛЕНДАР
«  Грудень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
ПОСИЛАННЯ
Електронна реєстрація

Журнали, газети КОЛОСОК

Освітній портал

Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти



КАЛЕНДАР
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
АРХІВ


Головна » 2014 » Грудень » 17 » Підведено підсумки фестивалю "Різдвяні канікули"
09:31
Підведено підсумки фестивалю "Різдвяні канікули"

10 грудня 2014 року на базі Ралівської СЗШ І-ІІІ ступенів проходив фестиваль «Різдвяні канікули - 2015». У ньому взяли участь 23 загальноосвітні  навчальні заклади Ралівського, Бісковицького та Баранівецького округів.

160 учнів шкіл району колядували колядки, співали пісні на різдвяну тематику, декламували твори, український гумор, виконували хореографічно-різдвяні, новорічні композиції.

У номінації «Солісти-вокалісти» взяли участь 12 учасників, номінації «Дуети» - 2 школи (4 виконавці, 2 сопілкарі), «Вокальні ансамблі» - 7 шкіл (75 учасників),  «Фольклорні колективи» - 1 школа (10 учасників), «Хореографічні композиції» - 3 школи (26 учасників), номінації «Читці» -16 шкіл (21 учасник).

Переможцями районного фестивалю «Різдвяні канікули -2015» стали учні:

Номінація «Солісти-вокалісти»

Перша вікова категорія - від 7 до10 років (2-4 класи)

ІІ місце - Гостинський Максим, учень 4 класу Бісковицької СЗШ І-ІІІ ст.

подяка - Кокодиняк Марія, учениця 2 класу Рогізненської СЗШ І-ІІ ст.

2 - га вікова категорія – від 11 до 14 років (5-8 класи)

І місце – Гриненко Юлія, учениця 8 класу Монастирецької СЗШ І-ІІІ ст.

ІІ місце - Гливчак Ольга, учениця 6 класу Стрілковицької СЗШ І-ІІ ст.

Кухар Ксенія, учениця 7 класу Воютицької СЗШ І-ІІІ ст.

Цицик Марія, учениця 8 класу Звірської СЗШ І-ІІ ст.

Матвійчук Альбіна, учениця 6 класу Викотівської СЗШ І-ІІІ

ІІІ місце – Возняк Анастасія, учениця 7 класу Містковицької СЗШ І-ІІ ст.

подяка – Гуран Ярина, учениця 7 класу Блажівського НВК      

3 - тя вікова категорія - від 15 до 18 років (9-11 класи

І місце - Турчиняк Марта - Ольга, учениця 11 класу Ваньовицької СЗШ І-ІІІ ст.

ІІ місце - Омельчук Христина, учениця 10 класу Кульчицького НВК

Масляк Божена, учениця 10 класу Ралівської СЗШ І-ІІІ ст.

Номінація «Дуети»

ІІІ місце - Гоцур Олена, Протоцька Андріана, учні 9 класу    

                 Вільшаницької СЗШ І-ІІІ ст.

подяка - Франко Віолета, учениця 6 класу, Хай Діана, учениця 8 класу Корницької СЗШ І-ІІ ст.

(дует сопілкарів) - Біляк Мар'яна, Гречух Світлана, учні 6 класу

Корницької СЗШ І-ІІ ст.

Номінація «Вокальні ансамблі»

1 - ша вікова категорія - від 7 до10 років (2-4 класи)

І місце - Баранівецький НВК

2 - га вікова категорія – від 11 до 14 років (5-8 класи)

І місце - Нагірненська СЗШ І-ІІІ ст.

ІІ місце - Садковицька СЗШ І-ІІ ст.

                Дубрівська СЗШ І-ІІ ст.              

                Волебаранецька СЗШ І-ІІ ст.

3 - тя вікова категорія - від 15 до 18 років (9-11 класи)

          І місце – Ралівська СЗШ І-ІІІ ст.

          ІІ місце – Вільшаницька СЗШ І-ІІІ ст.

      Номінація «Фольклорні колективи»

          І місце – Чуквівська СЗШ І-ІІІ ст.

      Номінація «Танцювальні колективи»

          І місце - Ралівська СЗШ І-ІІІ ст.

          ІІ місце - Містковицька СЗШ І-ІІ ст.

          ІІІ місце - Черхавська СЗШ І-ІІ ст.

Номінація «Читці»

1 - ша вікова категорія - від 7 до10 років (2-4 класи)

І місце - Кітик Анна, учениця 4 класу Чуквівської СЗШ І-ІІІ ст.

ІІ місце – Страхоцький Сільвестр , учень 4 класу Садковицької СЗШ І-ІІ ст.

ІІІ місце – Макар Христина, учениця 3 класу Звірської СЗШ І-ІІ ст.

2 - га вікова категорія – від 11 до 14 років (5-8 класи)

І місце – Паращак Христина, учениця 7 класу Кульчицького НВК

ІІ місце – Тітов Юрій, учень 7 класу Стрілковицької СЗШ І-ІІ ст.

                Висоцька Діана, учениця 7 класу Ралівської СЗШ

                Лабик Уляна, учениця 6 класу Рогізненської СЗШ

ІІІ місце – Тепла Андріана, учениця 6 класу Нагірненської

                 Андрущенко Анна, учениця 5 класу Бісковицької

                 Фабін Ліля, учениця 8 класу Дубрівської СЗШ

подяка – Янушевська Надія, учениця 7 класу Містковицької СЗШ І-ІІ ст.

Бобер Галина, учениця 6 класу Нагірненської СЗШ І-ІІІ ст.

Вербіцька Вікторія, учениця 7 класу В.Баранецької СЗШ І-ІІ ст.

 Гадзаман Наталія, учениця 7 класу Ваньовицької СЗШ І-ІІІ ст.

  Миханець Христина, учениця 7 класу Городищенського НВК

3 - тя вікова категорія - від 15 до 18 років (9-11 класи)

І місце – Турчиняк Марта-Ольга, учениця 11 класу Ваньовицької СЗШ

ІІ місце – Мількович Христина, учениця 11 класу Баранівецького НВК

ІІІ місце – Лоцько Марія, учениця 9 класу Корницької

Матолич Марія, учениця 9 класу Городищенського НВК

подяка – Ханас Василь, Вісьтак Мар’яна, учні 10 класу Баранівецький НВК

 

 

 

 

Переглядів: 911 | Додав: Zoriana_S) | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]